Виробник добрив та стимуляторів росту Stoller (США)

Виробник добрив та стимуляторів росту Stoller (США)

Stoller Group відома у всьому світі як світовий лідер у галузі науки про рослини та фізіологію рослин. Є найбільшою у світі компанією з виробництва біостимуляторів та засобів захисту рослин.


Заснована компанія Stoller у 1970 році з метою розробки інноваційних рішень для підвищення продуктивності рослин. Наразі має продаж у більш ніж 70 країнах та визнана провідним постачальником рішень для підвищення врожайності як для локальних, так і для глобальних проблем рослинництва, таких як екстремальні температури, посуха, дисбаланс поживних речовин та далеко не ідеальні ґрунтові умови. Група Stoller включає 17 дочірніх компаній. Офіційний представник Stoller Group в Україні - Stoller Ukraine.

Доведено, що продукти та технології Stoller забезпечують оптимальне зростання рослин незалежно від того, з якими проблемами чи умовами фермери стикаються протягом сезону. Продукція ідеально поєднується з поточними методами ведення сільського господарства без додаткових проходів по полю. Управляючи харчуванням рослин і використовуючи правильний продукт Stoller для правильної мети на правильній стадії врожаю і в правильний час (наприклад, обробка насіння або в борозни при посадці, позакоренева обробка гербіцидами, краплинне або верхнє зрошення або позакоренева обробка фунгіцидами), прогресивні фермери домагаються більшої рентабельності інвестицій.

Топ
Стимулятор росту – Stimulate, 10 мл.
В наявності
D7921
Stimulate - стимулятор росту рослин з оптимальним поєднанням цитокініну, ауксину та гіберелової..
0
37.90 грн.