Насіння вігни

Топ
Насіння - Вігна Фазенда, 10 шт.
7.30 грн.
Топ
Насіння - Економ пак. - Квасоля Вігна, китайська, 10 г.
19.80 грн.

Квасоля вігна, або мунг-боб є рослиною, яка заслуговує на увагу городників завдяки численним корисним властивостям. У статті ми розглянемо особливості цієї культури з її перевагами та недоліками. Також наш торговий дім Дарвін пропонує купити насіння вігни від найкращих виробників України. Ми дамо професійні поради щодо посадки та догляду за нею в ході вирощування.

Користь та шкода вігни

Останнім часом у городників стало модним купити насіння вігни в Києві, та й не тільки в столиці. Усе через те, що культура має низку позитивних характеристик. Серед них:

 1. Має поживні властивості. Рослина багата на білок, клітковину і вітаміни, такі як фолієва кислота і вітамін С. Це робить страви з неї відмінним продуктом для підтримки якісного харчування.

 2. Забезпечує здоров’я серця. Купити насіння вігни важливо, тому що вона містить калій та магній, що сприяють зниженню артеріального тиску та покращенню роботи серцево-судинної системи.

 3. Контролює рівень цукру. Завдяки низькому глікемічному індексу, продукт контролює рівень цукру в крові в людей із діабетом.

 4. Поліпшує травлення. Клітковина, що міститься в структурі, сприяє нормальній роботі шлунково-кишкового тракту та запобігає закрепам.

https://uasemena.com.ua/image/cache/catalog/TOVAR/99999/977/1276_sharlotta125-700x700.png

У певних випадках вживання вігни може спричинити і шкоду. Наприклад, у деяких людей вона проявляється в підвищеному газоутворенні. Щоби зменшити це явище, рекомендується промивати квасолю перед приготуванням і дотримуватись культури харчування (їсти повільно, ретельно пережовувати і т. ін.). Існує категорія людей, у яких препарат спричиняє алергічну реакцію. За перших її ознак слід припинити вживання.

Плюси й мінуси вігни

Купити насіння вігни в нашому інтернет-магазині доцільно для городників. Річ у тім, що вони наділені низкою плюсів із погляду вирощування:

 1. Висока врожайність. Квасоля вігна має інтенсивне зростання і, зазвичай, дає хороший урожай.

 2. Швидке дозрівання. Культура дає врожай уже за кілька тижнів після посадки.

 3. Широке використання в кулінарії. З вігни готуються різні страви, включаючи супи, салати, соуси.

Є і певні мінуси. Зокрема, вігна потребує встановлення опірних елементів, щоби рослина під час вегетації на них провисала, і не стелилася землею. Також є чинник шкідників та хвороб. Як і інші рослини, вігна є схильною до атак інфекції, комах, таке інше, що вимагає уважного спостереження та догляду.

Як готуватися до вирощування вігни

https://uasemena.com.ua/image/cache/catalog/TOVAR/99999/977/1276_sharlotta122-700x700.png

Якщо ви вже встигли купити насіння вігни, для хорошого врожаю необхідно дотримуватися правил посадки та догляду. До них включені:

 1. Підготовка насіння. Насіння квасолі вігна слід замочити у воді на кілька годин перед тим, як їх сіяти, щоби зробити швидким проростання.

 2. Посадка. Квасолю вігна найкраще сіяти після закінчення холодів, коли ґрунт прогріється до 10-15°C. Відстань між рослинами має становити близько 20-30 см.

 3. Догляд: Регулярне поливання та підживлення можуть збільшити врожай.

Слідкуйте за шкідниками та хворобами, вживайте заходів щодо запобігання їхнього впливу.

Найкращі сорти вігни

Який із сортів квасолі вігна кращий, кожен городник вирішує сам. На врожай рослини впливають:

 • регіон;

 • умови вирощування;

 • особливості клімату;

 • тип ґрунту, таке інше.

Довіряйте нам! У нашому інтернет-магазині ви можете купити насіння вігни від найкращих виробників. Робіть замовлення в режимі онлайн, та заощаджуйте час! Зі свого боку, фахівці магазину нададуть необхідні консультації для того, щоб ви могли отримати хороший урожай. Наша компанія готова забезпечити своєчасну доставку насіння вігни у ваше місто.

Запитання-відповіді

Коли сіяти квасолю вігна на розсаду?

Насіння на розсаду можна сіяти за 2-3 тижні до останнього заморожування навесні.

Коли сіяти квасолю вігна?

Пряму посадку насіння у відкритий ґрунт слід проводити після того, як мине небезпека заморозків, і ґрунт прогріється.

https://uasemena.com.ua/image/cache/catalog/TOVAR/99999/977/1276_sharlotta123-700x700.jpg

Як вирощувати квасолю вігна?

Культура найкраще росте в сонячних місцях із добре дренованим ґрунтом. Вона вимагає регулярного поливу та добрив.

Що таке квасоля вігна китайська?

Йдеться про квасолю вигна із зеленими стручками, що часто використовується в азійській кухні. Вона має ніжний смак та багату текстуру.