Насіння - Капуста пекінська Вілі F1, NongWoo Bio (Корея), 20 шт.

Топ
В наявності 2
0
Модель: D3167
15.30 грн.
Скорочений опис
Пекінська капуста за своїм вмістом корисних речовин у 2 рази перевершує білокачанну. В Україні все частіше вирощують різні сорти «пекінки», адже у неї є безліч переваг: швидкі терміни дозрівання, відмінний смак (вона мож... Читати далі...
Загальні характеристики
Вага качана більше 1 кг До дозрівання До 50 днів РР_Вид капусты Пекінська Фасування Стандарт Термін дозрівання Ультраранній Сортність Гібрид F1 Паковання Фольга Спосіб вирощування Відкритий грунт|Закритий грунт Торгова марка NongWoo Bio, Корея Всі характеристики
Пекінська капуста за своїм вмістом корисних речовин у 2 рази перевершує білокачанну. В Україні все частіше вирощують різні сорти «пекінки», адже у неї є безліч переваг: швидкі терміни дозрівання, відмінний смак (вона може стати родзинкою багатьох страв). Пекінська капуста Віллі F1 відноситься до ультрараннього гібриду і дозріває всього за 45–50 днів. Підходить гібрид для вирощування цілий рік. Він стійкий до дефіциту вологи і високих температур, добре переносить стресові ситуації. Вирощувати Віллі F1 можна у відкритому і закритому ґрунтах.

Плоди конічної форми, приємного зеленого кольору. Вага плоду — 0,8–1,2 кг. Листя капусти ніжні і соковиті, їх можна вживати свіжими, додаючи до різних страв. Гібрид підходить для весняно–літнього вирощування продукції.

Як виростити Віллі F1
Пекінська капуста досить вимоглива до родючості ґрунту. Вона добре росте на суглинних, торф'яних, супіщаних ґрунтах з нейтральною кислотністю. Кислі, дерново-підзолисті необхідно вапнувати, оскільки на таких ґрунтах пекінська капуста погано росте, є ризик поширення пероноспорозу та інших захворювань. Вирощувати капусту пекінську краще після бобових, моркви, цибулі, огірка. У повторному посіві можна вирощувати її після ранньої картоплі, кропу і цибулі на зелень.

В Україні насіння пекінської капусти Віллі F1 висівають на розсаду і прямо в ґрунт. Перший спосіб дозволяє отримати найбільш ранній урожай. Другий спосіб дозволяє заощадити сили на розведенні розсади, проте в такому випадку плоди ви отримаєте трохи пізніше.

Ранні сорти, як і Віллі F1, висівають на розсаду в другій половині березня. Візьміть субстрат з торфу, дернового ґрунту і піску, наповніть ним ємності і проведіть посів на глибину до 1 см. Потім полийте теплою водою і залиште при 20–22 °С. Після появи сходів температурний режим знижують на 3–5 градусів. Поливають паростки регулярно, як тільки верхній шар ґрунту підсохне. Розсада пекінської капусти не любить пікіровку, тому висівайте насіння відразу в окремі горщики або касети. Пересаджувати сіянці можна у віці 25–30 днів. Для цього зробіть лунки на відстані 35–40 см, налийте в них води, додайте перегною і пересадіть рослини.

Пекінська капуста Віллі, вирощування якої можливо і безрозсадним способом, любить тепло. Тому сійте насіння, коли встановиться тепла погода. Або висівайте їх в умовах закритого ґрунту. Зробіть лунки, як для розсади, і заглибте насіння на 1–2 см. Після посіву грядки можна накрити агроволокном, щоб захистити від похолодань сходи.

Пекінську капусту можуть вражати ті ж шкідники, що і білокачанну. Тому слід для профілактики обробити рослини спецзасобами. Також через тиждень після пересадки розсади потрібно внести органіку, наприклад, настій коров'яку. Догляд за капустою включає також рихлення ґрунту, прополювання, помірний, але регулярний полив. За значного дефіциту вологи ріст рослин припиняється.

Збирати врожаю потрібно в суху, прохолодну погоду, коли головки досягли потрібних розмірів. Потім відбирають неушкоджені і не перезрілі головки, які відправляють на зберігання.
Капуста Пекінська
Вага качана більше 1 кг
До дозрівання До 50 днів
РР_Вид капусты Пекінська
Насіння загальні характеристики
Фасування Стандарт
Термін дозрівання Ультраранній
Сортність Гібрид F1
Паковання Фольга
Спосіб вирощування Відкритий грунт|Закритий грунт
Торгова марка NongWoo Bio, Корея

Написати відгук

Авторизація

Мітки: насіння капусти пекінської, купити насіння капусти пекінської, замовити насіння капусти пекінської