Насіння - Капуста б/г Галаксі F1, NongWoo Bio (Корея), 20 шт.

Топ
В наявності 13
0
Модель: D4919
14.30 грн.
Скорочений опис
Галаксі F1 - це пізній гібрид білокачанної капусти, врожайністю якого задоволені багато фермерів. Вегетаційний період у нього довгий, зате цінний гібрид через те, що плоди його можуть лежати довго і не псуватися. За дотр... Читати далі...
Загальні характеристики
РР_Вид капусты Білоголова До дозрівання 100 - 120 днів Форма плоду Кругла Вага головки 5 кг - 8 кг Строк зберігання більше 6 міс. Використання Для зберігання|Для салатів|Для квашення Фасування Стандарт Термін дозрівання Пізній Сортність Гібрид F1 Паковання Фольга Спосіб вирощування Відкритий грунт|Закритий грунт Торгова марка NongWoo Bio, Корея Особливості Для тривалого зберігання Всі характеристики

Галаксі F1 - це пізній гібрид білокачанної капусти, врожайністю якого задоволені багато фермерів. Вегетаційний період у нього довгий, зате цінний гібрид через те, що плоди його можуть лежати довго і не псуватися. За дотримання правил зберігання лежати головки можуть до 12 місяців, не втрачаючи товарний вигляд та смакові якості. Плоди можна транспортувати на далекі відстані та не боятися, що качани втратять товарність. Період вегетації становить 95–110 днів з моменту пересадки.

Капуста дозріває восени, плоди круглі, щільні, однорідні, масою 2-3 кг, але можуть досягати і 4-6 кг, мають насичений зелений колір з сірим відтінком, у розрізі - жовто-білий. Вагу качанів можна регулювати щільністю посадки. Урожай формується дружно. Капуста підходить для вживання у свіжому вигляді та переробки.

Вас також може зацікавити Галаксі F1 капуста не лише за свій період зберігання, але й за пристосованість кореневої системи до збіднених ґрунтів, різких змін температури. Рости капуста може на піщаному та суглинистому ґрунті. Капуста показує хорошу опірність до фузаріозу, трипсу.

Капуста Галаксі F1 цінується багатьма фермерами за хорошу схожість насіння, стійкість до багатьох захворювань та якість качанів.

Як виростити насінням

Якщо вас зацікавив цей гібрид, можна купити насіння (упаковка 20 шт) та виростити качани самостійно. Капуста білоголова Галаксі F1 росте на суглинному ґрунті, але важливо, щоб вона була ще не кислою і багатою на органіку. Не можна висаджувати одному місці капусту і культури цього сімейства 2 роки поспіль. Капуста добре росте після томатів, огірків, зернових, бобових.

Найбільш поширений спосіб вирощування капусти - висівати насіннєвий матеріал на розсаду. Посів проводять у субстрат з піску, ґрунту, торфу (або перегною). Щоб уникнути пікірування, проводьте посів насіння капусти в окремі ємності (наприклад, стаканчики або касети для розсади), оскільки ця процедура дуже травмує коріння молодих рослин. При сівбі у велику скриньку проводьте посів через 2 см.

Накрийте ємності склом або іншим прозорим матеріалом та залиште при температурі 18 °С. Після появи сходів перенесіть сіянці на світло і зменшіть температуру до 8 °С. Дотримуйтесь 12-годинного світлового дня для гарного та швидкого розвитку розсади.

Капуста білоголова Галаксі F1 добре росте у відкритому ґрунті, тому місячну розсаду можна пересаджувати на грядки. Приблизно за 2 тижні до цього почніть гартування розсади: виносите касети на вулицю або балкон на кілька годин для провітрювання.

Схема висаджування розсади: 60×70 см.

Галаксі F1 капуста не любить загущені посадки. Дотримуйтесь відстані, щоб рослини отримували достатню кількість світла та простору. Зробіть лунки, наповнивши їх жменею піску, торфу, перегною, опустіть в лунку рослини з грудкою ґрунту, присипте вологим ґрунтом, а зверху - сухим.

Розсаду капусти у перші дні рекомендується притінити, особливо якщо стоїть спекотна погода. Перший тиждень рослини поливають щодня. Надалі полив проводять вечорами через 5-6 днів, у спекотні дні проміжок між поливами скорочують. Після поливу обов'язково необхідно пропушити ґрунт.

Що стосується добрив капусти Галаксі F1, вносити їх можна:

  • після пікірування (або коли з'являться 5 аркушів);
  • при утворенні розетки;
  • на початку формування качана.

Капуста вибаглива до поживних елементів. Всього можна провести три підживлення, використовуючи мінеральні добрива. 

Щоб капуста білоголова Галаксі F1 не хворіла, як агротехнічні заходи рекомендується регулярно видаляти бур'яни, особливо з сімейства Капустяні. Сміттєву траву не можна залишати на ділянці, її видаляють і спалюють. Щоб уникнути грибкових захворювань, ділянку обробляють мідним купоросом, а якщо захворювання все ж таки з'явилося, рекомендується видаляти уражене листя капусти, і обробляти рослини фунгіцидами.

Капуста Галаксі F1 добре росте і в парниках. Пересадку потрібно проводити в ряд з відстанню 60×30 см. Не загущайте посадки, щоб плоди вийшли великі і важкі (до 4-6 кг). Пересаджують розсаду за таким же принципом, як і у відкритий ґрунт. Галаксі F1 капуста добре відгукується на підживлення органікою або сульфатними розчинами.

За 2–3 тижні до збирання врожаю капуста не потребує поливу, щоб накопичити у виделках клітковину. Це сприяє кращому зберіганню капусти. Викопавши рослини, відокремте гнилі чи уражені шкідниками головки. Вони не підходять для зберігання. Капуста повинна трохи підсохнути, потім відрізаються качан на 2 см нижче качана. Такі плоди йдуть у сховища.

Галаксі F1 капуста може лежати досить довго, але щоб плоди не втратили смаку і вигляду, важливо дотримуватися норм зберігання. Капуста добре лежить у приміщенні з хорошим провітрюванням, де температура не підвищується вище за 4–6 °С. Цей гібрид дає хороший урожай качанів (до 4-6 кг), які можна вживати у свіжому вигляді або засолити.

Насіння капусти Галаксі F1 розфасовано поштучно. Упаковка налічує 20 шт насіннєвого матеріалу. Насіння капусти ви можете придбати разом із набором супутніх товарів, наприклад, з підживленням, касетами для розсади, препаратами для боротьби з хворобами та шкідниками.

Капуста Білокачанна
РР_Вид капусты Білоголова
До дозрівання 100 - 120 днів
Форма плоду Кругла
Вага головки 5 кг - 8 кг
Строк зберігання більше 6 міс.
Використання Для зберігання|Для салатів|Для квашення
Насіння загальні характеристики
Фасування Стандарт
Термін дозрівання Пізній
Сортність Гібрид F1
Паковання Фольга
Спосіб вирощування Відкритий грунт|Закритий грунт
Торгова марка NongWoo Bio, Корея
Особливості Для тривалого зберігання

Написати відгук

Авторизація

Мітки: капуста насіння сорту, магазин насіння капусти, насіння капусти різновиди, насіння ранньої капусти