Насіння - Кабачок Карамболь F1, United Genetics (Італія), 5 шт.

Топ
В наявності 6
0
Модель: D5907
16.30 грн.
Скорочений опис
Той, хто вирощує на своїй ділянці кабачки, знає, наскільки важлива ця культура в нашому раціоні. Вони покращують роботу ШКТ і допомагають виводити з організму шкідливі речовини. Це відмінний дієтичний продукт. Ось чому в... Читати далі...
Загальні характеристики
До дозрівання 35 - 50 днів Колір плода Зелений світлий Культура Кабачки Тип Кущовий Фасування Стандарт Термін дозрівання Ранній Сортність Гібрид F1 Паковання Фольга Спосіб вирощування Відкритий грунт|Закритий грунт Торгова марка United Genetics, Італія Всі характеристики

Той, хто вирощує на своїй ділянці кабачки, знає, наскільки важлива ця культура в нашому раціоні. Вони покращують роботу ШКТ і допомагають виводити з організму шкідливі речовини. Це відмінний дієтичний продукт. Ось чому виростити власноруч кабачки — бажання більшості городників.

Кабачок Карамболь F1 порадує кожного дачника, оскільки має неперевершений смак і короткий термін вегетації (35–40 днів). Вирощувати можна як у відкритому, так і в закритому ґрунті. Гібрид дає 40–60 т/га продукції. Плоди рівні, довжина 15–18 см, вага 350–700 г. При переростанні смак залишається таким же приємним. Шкірка тонка, зеленого світлого відтінку. Толерантний до справжньої борошнистої роси.

Я виростити насіння

Кабачок Карамболь F1 любить легкі, не кислі ґрунти. Виберіть для кабачка місце, де до цього росли томат, картопля, цибуля. Перед посадками ґрунт необхідно перекопати і внести органіку. За необхідності ґрунт вапнують.

Насіння кабачка Карамболь F1 можна висівати відразу в ґрунт, коли минуть весняні заморозки, оскільки ця культура теплолюбна (за термінами це травень місяць). Виберіть для них місце з хорошим освітленням. Повноцінно ростуть і плодоносять вони при 26–28 °С. Посівний матеріал закладають на глибину 5–7 см. За необхідності можна тимчасово накрити посадки. Відстань між рослинами повинна бути 70–80 см. Щоб отримати плоди трохи раніше, посійте насіння на розсаду і вирощуйте її в горщиках. Зробити це можна на початку травня, щоб через місяць висадити її на грядку.

При вирощуванні кабачка в теплиці необхідно забезпечити рослинам запилення бджолами.

Кабачки Карамболь F1, як і інші гібриди, люблять вологу. При її дефіциті молоді плоди втрачають свою м'яку консистенцію або зовсім опадають. Догляд за кабачками також включає рихлення ґрунту, прополювання, підживлення (чудово кабачок реагує на підживлення гноєм). Збирати плоди потрібно регулярно, через 2–3 дні.

Кабачки
До дозрівання 35 - 50 днів
Колір плода Зелений світлий
Культура Кабачки
Тип Кущовий
Насіння загальні характеристики
Фасування Стандарт
Термін дозрівання Ранній
Сортність Гібрид F1
Паковання Фольга
Спосіб вирощування Відкритий грунт|Закритий грунт
Торгова марка United Genetics, Італія

Написати відгук

Авторизація

Мітки: купити насіння кабачків, каталог насіння кабачків, інтернет-магазин насіння кабачків, насіння цуккіні