Міцелій (зерновий) - Опеньок літній, 10 г.

В наявності 14
0
Модель: D8537
28.90 грн.
Скорочений опис
Шапинка діаметром 3-6 см, спочатку опукла, у міру старіння гриба стає плоскою, з добре вираженим широким горбком. У дощову погоду просвічувальна, коричнева, в суху – матова, медово-жовта; часто світліша посередині і темн... Читати далі...
Загальні характеристики
Вид Опеньок Тип продукції Сухий зерновий Фасування Стандарт Сортність Сортовий Паковання Папір Спосіб вирощування Відкритий грунт|Закритий грунт Торгова марка Насіння країни, Україна Всі характеристики

Шапинка діаметром 3-6 см, спочатку опукла, у міру старіння гриба стає плоскою, з добре вираженим широким горбком. У дощову погоду просвічувальна, коричнева, в суху – матова, медово-жовта; часто світліша посередині і темніша по краях. Шкірочка гладенька, слизова. Ніжка висотою до 7 см, діаметром 0,4-1 см, щільна; у верхній частині світліша, ніж шапинка, гладка, нижче кільця з’являються маленькі темні лусочки.

Вживання: їстівний смачний гриб. У деяких країнах Західної Європи вважається делікатесним грибом. Використовується в свіжому, маринованому, солоному і сушеному вигляді. Особливо гарний опеньок літній в супах і на сковорідці. У багатьох країнах світу вирощується в промислових масштабах.

Міцелій призначений для посадки на деревині листяних порід і в приміщеннях на ґрунті удобреному перегнилим листям і перегноєм гною. При виготовленні сухого зернового міцелію використовується овес, пшениця, жито та інші злаки. Спочатку на зерні пророщується міцелій, потім воно дробиться і висушується за спеціальною технологією при температурі 23-25 ​​°С. Міцелій переходить в сплячий стан, зберігаючи свої властивості. Термін зберігання при цьому збільшується до 5-7 років. Слід врахувати, що при сушінні міцелій в 5-6 разів втрачає у вазі, тому 10 г сухого міцелію еквівалентні 50-60 г звичайного зернового міцелію.

При попаданні в сприятливі умови (температура, вологість, кислотність ґрунту) міцелій пробуджується і починає активно проростати. Вегетаційного періоду у міцелію немає, тобто в приміщенні гриби можна виростити в будь-який час року.

На пакеті наводиться детальна інструкція по вирощуванню. 10 г міцелію досить для приготування грядки площею 2-3 кв. м.

Увага! Дуже важливим фактором для успішного вирощування грибів є кислотність ґрунту. Для опенька оптимальне значення кислотності Ph=6,5–7.

Рекомендуємо при посадці використовувати активатор міцелію, який містить необхідний для розвитку грибниці набір макроелементів, гідрогель для утримання вологи, розкислювач ґрунту, а також тести-індикатори для контролю за рівнем Ph ґрунту.


Міцелій грибів
Вид Опеньок
Тип продукції Сухий зерновий
Насіння загальні характеристики
Фасування Стандарт
Сортність Сортовий
Паковання Папір
Спосіб вирощування Відкритий грунт|Закритий грунт
Торгова марка Насіння країни, Україна

Написати відгук

Авторизація