Побілка садова Блок із крейдою, 1,5 кг.

Топ
В наявності 3
0
Модель: S5270
53.70 грн.
Скорочений опис
Побілка садова декоративна Блок з додаванням мелу — поєднання мелу та вапна надає стволам дерев декоративно-білосніжного кольору, відбиває сонячні лучі, забезпечуючи надійний захист кори від нагріву й солнечних опіків. П... Читати далі...

Побілка садова декоративна Блок з додаванням мелу — поєднання мелу та вапна надає стволам дерев декоративно-білосніжного кольору, відбиває сонячні лучі, забезпечуючи надійний захист кори від нагріву й солнечних опіків.

Порядок застосування:

  • Очищення ствола та гілок. На стволах і великих гілках дерев за вегетаційний період утворюються кулі розтрісканої та відмерлої кори, за якою ховається безліч шкідників (яйця, личинки, лялечки, дорослі особини шкідливих насекомих, кліщі, суперечки грибів-паразитів). Таку кору потрібно зчищати спеціальним скребком або дротяною щіткою згори донизу. Щоби паразити не падали на землю і потім знову не заражали рослину, під деревом розстеляють якийсь матеріал. Після завершення роботи сміття спалюють.
  • Приготування робочого розчину. Для приготування побілки вміст упаковки висипати в ємність не менше 6-ти літрів. Розчинити цю суміш у 2-х літрах води та дати настоятись не менше 30-ти хвилин. Залежно від потреби у густині побілки, тщательно перемішуючи, довести об'єм робочого розчину до 4-6 літрів.
  • Побілка. Роботу потрібно проводити в суху погоду, коли температура повітря зменшиться до 5-10 °С. Для побілки використовується щітка, розмір якої залежить від товщини стволів.

Написати відгук

Авторизація

Мітки: купити швензі для сережок, купити пусети та аксесуари для них