Насіння - Морква Мерехтіння сонця, суміш, 100 шт.

Топ
В наявності 28
0
Модель: D8409
5.70 грн.
Скорочений опис
Спеціальна кулінарна суміш жовтої, білої та помаранчевої моркви сортотипу Данверс, які вдало доповнюють один одного за кольором і створюють унікальний морквяний аромат, що підкреслює їх напрочуд багатий пряно-солодкий см... Читати далі...
Загальні характеристики
Колір плода Суміш Довжина плоду Середня (10-20 см) Фасування Стандарт Термін дозрівання Ранній Сортність Сортовий Паковання Папір Спосіб вирощування Відкритий грунт Торгова марка Сонячний март, Україна Всі характеристики

Спеціальна кулінарна суміш жовтої, білої та помаранчевої моркви сортотипу Данверс, які вдало доповнюють один одного за кольором і створюють унікальний морквяний аромат, що підкреслює їх напрочуд багатий пряно-солодкий смак. Кожен сорт підходить як для вирощування ранньої дитячої моркви, тривалого зберігання, так і для кулінарії. Ця суміш чудово просмажується в духовці, додається в супи, смажиться з іншими овочами, створюючи приємний колірний контраст та пряний аромат. Всі три сорти цінуються за смак та колір.

Solar Yellow . Сонячна жовта. Має свій сонячний відтінок усередині та зовні. Ця золота морква особливо хрумка, дуже солодка і соковита. Ідеальний вибір для соку, добавки до супів та соусів.

Lunar White . Місячна біла. Рідкісна біла морква, схожа на пастернак, з високою врожайністю вершково-білих коренеплодів з маленькою серцевиною, які дуже ніжні, наповнені солодким смаком і приємним ароматом.

Tender sweet . Ніжно-солодка. Це найсолодша темно-жовтогаряча морква з гладкою шкіркою, соковитою дрібнозернистою м'якоттю і майже без серцевини. Чудовий колір залишається під час приготування та заморожування. Її описують як «цукерки на вечерю». Сорти, зібрані в цій суміші, виростають приблизно до 20 см у довжину, утворюючи красиві конусоподібні корені через 70-80 днів після сходів.

Морква
Колір плода Суміш
Довжина плоду Середня (10-20 см)
Насіння загальні характеристики
Фасування Стандарт
Термін дозрівання Ранній
Сортність Сортовий
Паковання Папір
Спосіб вирощування Відкритий грунт
Торгова марка Сонячний март, Україна

Написати відгук

Авторизація

Мітки: купити швензи для сережок, купити пусети та аксесуари для них