Насіння - Капуста листова Балтійські пальми, 200 шт.

Топ
В наявності 36
0
Модель: D8398
11.40 грн.
Скорочений опис
«У тіні «Балтійських пальм» нам не прогулятися під південним сонцем, але їхня зелень радує нас всю зиму.» Німецька приказка.Капуста кейл протягом багатьох століть мала велике значення для харчування в Північній Німеччині... Читати далі...
Загальні характеристики
РР_Вид капусты Листова Фасування Стандарт Сортність Сортовий Паковання Папір Спосіб вирощування Відкритий грунт Торгова марка Сонячний март, Україна Всі характеристики

«У тіні «Балтійських пальм» нам не прогулятися під південним сонцем, але їхня зелень радує нас всю зиму.» Німецька приказка.

Капуста кейл протягом багатьох століть мала велике значення для харчування в Північній Німеччині, і стає дуже популярною зараз, певною мірою завдяки Baltische Palmen, яка представляє всі основні різновиди кейл, Green curl, Tuscan, Red Curl, Russion, які в даний час вирощуються та успішно зимують на півночі Німеччини. Неймовірна різноманітність з безліччю різних форм листа, від витончених хвиль до тугих завитків. І який колір! Візуальна перевага світлого зеленого, синього, темного зеленого, фіолетового та червоного кольорів. Ці кейл вирощують, як рослини для «дитячого листя», розсаджуючи на відстані 10 см один від одного в ряду і постійно збираючи. Повнорозмірні рослини виростають у висоту від 40 до 100 см, з майже таким самим розмахом листя. На початку весни насіння кейл висівають у відкритому ґрунті, із середини травня до початку червня пересаджують найсильніші рослини на відстані 60х60 см на добре вдобрені місця постійного зростання.

З вересня до глибокої зими нижнє листя, що росте на стеблі, використовують на корм тваринам. З більш прохолодними жовтневими днями рослини утворюють у кроні пишну розетку молодого листя, яке після перших заморозків стає солодким на смак, набуваючи типового для цих сортів насиченого забарвлення червоного, зеленого та майже «чорного» кольору. Рослини залишаються в саду до початку літа (до цвітіння), листя і квіткові пагони збирають при необхідності.

Капуста Листова
РР_Вид капусты Листова
Насіння загальні характеристики
Фасування Стандарт
Сортність Сортовий
Паковання Папір
Спосіб вирощування Відкритий грунт
Торгова марка Сонячний март, Україна

Написати відгук

Авторизація

Мітки: купити швензи для сережок, купити пусети та аксесуари для них