Насіння - Гарбуз декоративний Солодкі Клецки, W.Legutko (Польща), 0,5 г.

Топ
В наявності 4
0
Модель: D8338
8.64 грн.
Скорочений опис
Солодкі Клецькі — це декоративний вид гарбуза з невеликими плодами привабливого вигляду. Саме завдяки такому виду застосовується для озеленення альтанок та огорож. Також використовують для створення атмосферних осінніх к... Читати далі...
Загальні характеристики
Вирощування Вулиця Застосування Декоративні Основний колір Зелений|Білий Спосіб висіву Відкритий грунт Фасування Стандарт Сортність Сортовий Паковання Фольга Спосіб вирощування Відкритий грунт Торгова марка W.Legutko, Польща Популярні види Гарбуз Всі характеристики

Солодкі Клецькі — це декоративний вид гарбуза з невеликими плодами привабливого вигляду. Саме завдяки такому виду застосовується для озеленення альтанок та огорож. Також використовують для створення атмосферних осінніх композицій.

Стебло плетисте, стелиться. На рослині формується широке листя яскраво–зеленого кольору. Плоди невеликі, 8–10 см у діаметрі. Гарбузи мають незвичайне забарвлення: на білому тлі помітні темно–зеленого кольору смужки, які візуально поділяють плід на частини.

Вирощувати рекомендується на добре удобреному ґрунті з нейтральною кислотністю. Раз на 3 тижні бажано вносити органічні добрива.

Квіти загальні характеристики
Вирощування Вулиця
Застосування Декоративні
Основний колір Зелений|Білий
Спосіб висіву Відкритий грунт
Насіння загальні характеристики
Фасування Стандарт
Сортність Сортовий
Паковання Фольга
Спосіб вирощування Відкритий грунт
Торгова марка W.Legutko, Польща
Цветы однолетние
Популярні види Гарбуз

Написати відгук

Авторизація

Мітки: купити швензи для сережок, купити пусети та аксесуари для них