Насіння - Лофант анісовий, 0,1 г.

Топ
В наявності 19
0
Модель: D0403
5.80 грн.
Скорочений опис
Багаторічна декоративна, лікарська і пряна рослина, 80-140 см заввишки. Всі частини рослини мають сильний анісовий аромат. Квітки сині, зібрані в щільні суцвіття на вершинах пагонів, цвітіння тривале (1-2 місяці).Лофант ... Читати далі...
Загальні характеристики
Відмінності Супер ароматні|Придатні для їжі|Лікарські Вирощування Вулиця Висота рослини Високорослі (> 100 см) Основний колір Синій/блакитний Розташування Сонце Спосіб висіву Розсада|Відкритий грунт Цвітіння Влітку Фасування Стандарт Сортність Сортовий Паковання Папір Спосіб вирощування Відкритий грунт Торгова марка ФлораМаркет, Україна Всі характеристики

Багаторічна декоративна, лікарська і пряна рослина, 80-140 см заввишки. Всі частини рослини мають сильний анісовий аромат. Квітки сині, зібрані в щільні суцвіття на вершинах пагонів, цвітіння тривале (1-2 місяці).

Лофант може бути використаний для озеленення квітників, створення декоративних огорож. Насіння висівають у відкритий грунт в квітні; в кінці травня розсаду висаджують на постійне місце за схемою 25х70 см.

Лофант погано переносить затінення, влітку потребує 4-5 полива. Рослина краще росте на пухких родючих ґрунтах. У перший рік зацвітає у вересні, в другій і подальші в червні-серпні. Ефірна олія має антибактеріальну активність. Запах листя лофанта сприяє очищенню повітроносних шляхів і альвеол легенів від пилу і мікроорганізмів. В результаті покращується надходження кисню в усі тканини організму, прискорюються обмінні процеси.

Використовують лофант також як цінну пряність самостійно або спільно з іншими пряно-смаковими рослинами. Сухе подрібнене листя і суцвіття додають в м'ясні, рибні та овочеві страви. Дуже смачний і корисний чай з ароматом з лофанта, котовника і меліси.

Квіти загальні характеристики
Відмінності Супер ароматні|Придатні для їжі|Лікарські
Вирощування Вулиця
Висота рослини Високорослі (> 100 см)
Основний колір Синій/блакитний
Розташування Сонце
Спосіб висіву Розсада|Відкритий грунт
Цвітіння Влітку
Насіння загальні характеристики
Фасування Стандарт
Сортність Сортовий
Паковання Папір
Спосіб вирощування Відкритий грунт
Торгова марка ФлораМаркет, Україна

Написати відгук

Авторизація

Мітки: насіння квітів, купити насіння квітів, замовити насіння квітів, магазин насіння квітів